some image

Desktop & Mobilní

Desktop

 • some image

  GUI aplikace

  Aplikace s dobře navrženým grafickým uživatelským rozhraním pomáhají řešit i komplexní úlohy s lehkostí. Vytváříme samostatné aplikace, které uživatelům přijdou přirozené, jsou jednoduché na používání a řeší požadované úkoly rychle a efektivně.

 • some image

  Nástroje příkazového řádku

  Sháníte specifický nástroj, který nevyžaduje komplexní uživatelské rozhraní, ale zkátka dobře odvede svou práci? Pokud se vám ji nepodaří sehnat, můžeme ji vyvinout pouze pro vás.

 • some image

  Pluginy & rozšíření

  Proč znovu objevovat kolo a dělat vše od základu, když funkcionalita mnoha populárních aplikací může být jednoduše rozšířena? Dokážeme vaše specifické požadavky zapracovat do modulů pro aplikace, které již používáte.

 • some image

  Přizpůsobení

  Vytvořením webového prohlížeče s minimalistickým uživatelským rozhraním pro váš prezentační stolek nebo vlastního spořiče obrazovky pro vaši kancelář či prodejnu jsme schopni vám pomoci v dosažení puncu dokonalosti za corporate identity.

Mobilní

 • some image

  Webové aplikace

  Pečlivě vyladěná mobilní verze webové aplikace může zvýšit její použitelnost a nabídnout lepší zážitek vašim klientům. Jsme schopni optimalizovat vaše online řešení tak, aby na uživatele působila přirozeně, nezávisle na platformě.

 • some image

  Nativní aplikace

  Vývojem nativní mobilní aplikace může být plně využit potenciál nabízený cílovou platformou. Jsme schopni využít všech schopností dané platformy a pospojovat je do jedné obsahově bohaté aplikace pro vás a vaše klienty.

Reverzní inženýrství

 • some image

  Reverzní inženýrství kódu

  Nikdo neví jak, ale ta deset let stará aplikace, jejíž zdrojový kód byl již dávno ztracen, stále provádí všechny důležité výpočty. Bohužel s novou verzí operačního systému vykazuje závažné problémy s kompatibilitou. Můžeme vám pomoci přepsat tuto aplikaci tak, aby vydržela další desetiletí.

 • some image

  Extrakce dat

  Proprietární formáty souborů pomáhají chránit cenné interní know-how. Problém nastává v případě, že specifikace těchto formátů nějakým způsobem zmizí. Důkladnou analýzou souborů můžeme být schopni získat zpět nejen data v nich obsažená, ale i jejich původní strukturu.

Další služby

 • some image

  Hardwarové gadgety

  Vývoj hardwaru je naše hobby, možná bychom vám tak mohli dodat nějaká chytrá udělátka pro váš výstavní stánek, či vaše lobby.

Pojďme spolupracovat

Pokud vám některá z našich služeb padla do oka a chtěli byste ji probrat podrobněji, rádi vám poskytneme všechny požadované informace.