some image

Online řešení

Analýza

 • some image

  Technická analýza

  Konečně jste se rozhodli pro nový intranetový systém nebo komplexní backendovou aplikaci, po které jste vždy toužili, ale nevíte jaké technologie použít? Můžeme pro vás provést technickou analýzu problému a poskytnout vám všechna naše doporučení.

 • some image

  Modelování architektury

  Pečlivým modelováním architektury softwaru mohou být potenciální problémy odhaleny dlouho předtím, než nastanou, a proto snáze vyřešeny. Můžeme vám pomoci převést vaše myšlenky do robustního softwarového řešení.

 • some image

  Design infrastruktury

  I dobře navržená aplikace neběží zrovna nejlépe, pokud není spouštěna ve stejně dobře navrženém prostředí. Dokážeme identifikovat požadavky vaší aplikace a navržením odpovídající infrastuktury umožníme využití jejího plného potenciálu.

Vývoj

 • some image

  Backendový vývoj

  To, co vidí koncový uživatel, je vetšinou pouze malý zlomek celé online aplikace. Máme mnoho let zkušeností s vývojem komplexních backendových řešení, informačních systémů či pipeline pro zpracování dat a budeme rádi, pokud tyto zkušenosti budeme moci rozšířit i na vaše projekty.

 • some image

  Frontendový vývoj

  Ať už jsou to hry běžící v prohlížeči, různé kalkulačky nebo třeba interaktivní prezentace produktů, vždy rádi držíme krok s posledními trendy a proto můžeme vám i vašim klientům nabídnout obsahové bohatství a interaktivitu nabízenou standardem HTML5 a jazykem JavaScript.

 • some image

  Webové služby

  Je pohodlné, když si můžete objednat nějaké zboží online, zplatit kreditní kartou a nakonec obdržíte potvrzující zprávu na váš mobilní telefon. Můžeme vám pomoci integrovat podobné služby do vašich aplikací, nebo vytvořit nové přesně vyhovující vašim požadavkům.

Testování & Optimalizace

Naše služby v oblasti testování a optimalizace jsou shrnuty na samostatné stránce.

Další služby

 • some image

  3D grafika

  Interaktivní 3D grafické aplikace běžící přímo v prohlížečích vašich klientů mohou vaše produkty ukázat z úplně nové perspektivy. Pomocí technologie WebGL jsme schopni o podmanivé real-time vizualizace obohatit i váš web.

 • some image

  Data mining

  Proč plýtvat čas návštěvou několika informačních zdrojů, když vám všechna zajímavá data mohou být poskytnuta v jedné zprávě? Naše data mining platforma dokáže vydolovat jednotlivé střípky informací a pomůže vám si snadno složit celkový obrázek o daném tématu.

 • some image

  Správa sítí

  Ať už je to Wi-Fi ve vaší zasedací místnosti nebo router skrytý v hlubinách vaší serverovny, konfigurace síťové infrastruktury tak, aby byla bezpečná a spolehnivá, může být zdlouhavá činnost. Možná vám můžeme být v tomto směru nápomocni a ušetřit vám a vašim zaměstnancům pár bolestí hlavy.

 • some image

  Školení

  Vědění znamená moc, tak proč ji nevyužít k vytvoření dalšího vědění v řadách vašich zaměstnanců a zároveň nevzdělat sami sebe na základě jejich odezvy? Je to výhra pro obě strany.

Pojďme spolupracovat

Pokud vám některá z našich služeb padla do oka a chtěli byste ji probrat podrobněji, rádi vám poskytneme všechny požadované informace.