some image

Testování & Optimalizace

Testování

 • some image

  Funkční testování

  Vzpomínáte si na poslední projektový mítink, když jste kliknuli na tlačítko a nic se nestalo, nebo se dokonce objevila strašidelně vypadající chybová hláška? Opakování podobných nepříjemných situací můžeme zabránit pomocí důkladného funkčního testování vašich aplikací.

 • some image

  Výkonnostní testování

  Na základě doby odezvy rozdělují uživatelé aplikace typicky pouze do dvou kategorií - OK, nebo trvá-příliš-dlouho. Ověřením výkonu vašich aplikací jsme schopni zjistit, do které z těchto kategorií se zařadí, nebo zda vaše servery přežijí vaši příští úspěšnou marketingovou kampaň.

 • some image

  Bezpečnostní testování

  Narušení bezpečnosti webových aplikací vás může stát téměř vše - peníze, klienty, reputaci, či dokonce přísně střežená firemní tajemství. Včasným nalezením potenciálních bezpečnostích zranitelností vašich aplikací jsme schopni předejít tomu, aby něco takového postihlo vás nebo vaše klienty.

 • some image

  Testování kompatibility

  Vaše nová online aplikace vypadá prostě skvěle, avšak jen do chvíle, než vám váš důležitý klient pošle snímek obrazovky, na kterém je úplně rozbitá. Možný důvod? Jiný webový prohlížeč. Můžeme vám pomoci s ověřením kompatibility vaší aplikace napříč různými platformami a prostředími.

Optimalizace

 • some image

  Audity kódu

  Stává se to poměrně často - strávíte hodiny hledáním chyby, pak přijde někdo jiný a najde ji během vteřiny. Ten někdo můžeme být my - pečlivě zkoumající váš zdrojový kód kritickým okem a poskytující vám konstruktivní zpětnou vazbu.

 • some image

  Refactoring

  Nová vlastnost tady, rychlá úprava tam a za chvíli se celý kód změní v temné bludiště, do kterého se odváží pouze ti nejsmělejší. S využitím našich schopností a nástrojů jsme schopni tento labyrint přetvořit na poklidnou rekreační zónu pro vaše vývojáře.

 • some image

  Ladění výkonu

  Vidět aplikaci běžet několikrát rychleji a zároveň využívat méně systémových prostředků je vždy krásný pohled. Jsme si jisti, že vy i vaši klienti byste jej ocenili také.

 • some image

  Konfigurace serverů

  Proč degradovat výsledek vašeho posledního online úsilí špatně nakonfigurovaným serverem? Můžeme vám pomoci nakonfigurovat vaše servery tak, aby byly bezpečné, efektivní a schopné zvládat velkou zátěž, aniž by si toho uživatelé vůbec všimli.

High performance

 • some image

  Heterogenní systémy

  Pomocí frameworku OpenCL pro programování heterogenních počítačových systémů je možné plně využít výpočetní výkon cílového hardware nezávisle na jeho architektuře. Tímto způsobem jsme schopni vyplepšit i vaší aplikaci tak, aby běžela zároveň rychleji i efektivněji.

 • some image

  GPGPU

  Využitím masivně-paralelního charakteru grafického hardwaru jsme schopni zvýšit výkon vašich výpočetně náročných aplikací až o několik řádů, čímž vám ušetříme nejen čas, ale i peníze za elektřinu.

Pojďme spolupracovat

Pokud vám některá z našich služeb padla do oka a chtěli byste ji probrat podrobněji, rádi vám poskytneme všechny požadované informace.