some image

Vizualizace & 3D

Vizualizace

 • some image

  Vizualizace dat

  Během životního cyklu aplikace je většinou nasbíráno velké množství statistických dat. To je ta snazší část. Dát těmto datům význam a prezentovat je tak, aby byla snadno pochopitelná, může být úkol mnohem náročnější, se kterým jsme vám ale rádi ochotni pomoci.

 • some image

  Vizualizace informací

  Interaktivní plán vaší prodejny nebo kanceláří, ve kterém klienti rychle najdou vše, co hledají, může být jedním z důvodů, kvůli kterému se k vám budou rádi vracet. Jsme schopni vám dodat řešení, která prezentují různé druhy informací srozumitelným způsobem.

 • some image

  Rozšířená realita

  Realita může být nudná, tak proč nevyužít kouzla počítačem generované grafiky a trochu jí neokořenit? Smícháním toho skutečného a toho virtuálního do jednoho obrazu můžeme na dálku vytvořit prodejnu plnou vašeho zboží přímo na stolech vašich klientů.

3D

 • some image

  WebGL

  Interaktivní 3D grafické aplikace běžící přímo v prohlížečích vašich klientů mohou vaše produkty ukázat z úplně nové perspektivy. Pomocí technologie WebGL jsme schopni o podmanivé real-time vizualizace obohatit i váš web.

 • some image

  Samostatné aplikace

  Ať už je to vlastní spořič obrazovky pro váš showroom, či aplikace na podporu prodeje zobrazující interaktivní náhledy vašich produktů, s trojrozměrnou grafikou bude výsledek pro vaše klienty vždy mimořádným zážitkem.

Pojďme spolupracovat

Pokud vám některá z našich služeb padla do oka a chtěli byste ji probrat podrobněji, rádi vám poskytneme všechny požadované informace.